Catering biurowy

Jedzenie stanowi bardzo ważną część życia każdego człowieka. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na catering biurowy, by w ten sposób ułatwić pracownikom codzienność w pracy, bowiem w morzu spraw do załatwienia, trudno przed spotkaniem biznesowym skupić się jeszcze na kwestiach związanych z przygotowaniem posiłku. Ponadto przerwa obiadowa czy kawowa to szansa na integrację dla nowych pracowników. Jaki więc catering dla firm zamówić i na co zwrócić uwagę?

Wartość odżywcza posiłków

Wybór cateringu biurowego to niemałe wyzwanie. Należy zadbać przede wszystkim o to, by menu było różnorodne i przystosowane do preferencji żywieniowych pracowników i nie tylko. W obecnych czasach społeczeństwo zwraca większą uwagę na jakość produktów, dlatego warto zadbać też o odpowiednią ilość składników odżywczych.

Właściciele miejsc, w których przygotowywany jest catering biurowy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego robią wszystko, by kantyna firmowa obfitowała w dania, które utrzymują wysoką jakość na co dzień, a zarazem są różnorodne i zachęcają do spożycia. Ponadto przygotowanie posiłków dla około 20 osób to logistycznie niemałe przedsięwzięcie, dlatego należy zrzeszyć doświadczonych fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę kulinarną.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze oferty cateringowej?

Przede wszystkim posiłki powinny być łatwe w jedzeniu. Są takie dania, które wymagają sporo uwagi w trakcie jedzenia, między innymi ościste ryby, owoce morza czy spaghetti. Łatwo się ubrudzić, a w przypadku pracy w firmie nie jest to wskazane, bowiem nie wiemy, czy po przerwie obiadowej nie przyjedzie klient na spotkanie. Przy wyborze cateringu biurowego warto postawić również na zróżnicowane menu, które będzie bazowało na ciekawych połączeniach, kreatywnych przepisach i sezonowych warzywach. Wówczas istnieje szansa, że dania przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Zalety cateringu biurowego

Największą zaletą jest oszczędność czasu i pieniędzy dla pracowników. Catering biurowy z dowozem do firmy to idealne rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Pracownicy nie muszą poświęcać wielu godzin, by samodzielnie przygotować pełnowartościowe posiłki. Atutem jest też wysoka jakość pożywienia, a także możliwość wyboru posiłków.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt