Catering Biznesowy Eventy Firmowe Wrocław

Prowadzimy pełną obsługę cateringową dla Firm, Korporacji oraz Instytucji Państwowych na terenie Wrocławia oraz miejscowości do 100 km od niego (Świdnica, Oława, Legnica, Wałbrzych, Opole, itp.). Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu biznesowego podczas bankietów, konferencji czy przerw kawowych. Ponad dwudziestoletnia praca w branży pomaga nam przygotowywać wydarzenia, które na długo zapadają w pamięci uczestników. Dbamy o to, aby serwowane potrawy były przygotowywane ze świeżych składników, sezonowych warzyw i owoców oraz najlepszej jakości mięsa. Dopełnieniem są domowe wypieki oraz aromatyczna kawa.  

Wieloosobowe konferencje czy bankiety to bardzo trudne do przygotowania, pod względem logistycznym wydarzenia. Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że współpracują z profesjonalnym partnerem cateringowym, który zadba o komfort organizatorów i uczestników. Od początku współpracy, staramy się, aby nasz Klient czuł, że jego potrzeby są realizowane, a wybrane menu oraz aranżacja wnętrza odpowiada jego wymaganiom. Zaspokajamy zróżnicowane kulinarnie oczekiwania uczestników wydarzenia. Nasz catering jest zawsze przemyślany tak, aby każda z obecnych osób była zadowolona z przygotowanego na tę okazję menu. Jesteśmy jedną z niewielu firm w okolicach Wrocławia, która dysponuje sprzętem, który umożliwia zorganizowanie cateringu dla 50, 100, 200, 400 a nawet 1000 osób.

Szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe, a może bankiet firmowy? Na każdą z tych okoliczności zapewniamy profesjonalny catering dostosowany do Państwa potrzeb. Catering Restauracja Plastyczna to potrawy i obsługa na najwyższym poziomie.

Catering dla firm to we współczesnym biznesie niezwykle popularna forma organizacji firmowych wydarzeń. Znaczny popyt na tego rodzaju usługi, spowodował zwiększenie podaży i pojawienie się dużej ilości firm, świadczących tego rodzaju usługi. To sprawia, że klient ma szeroki wybór, ale stwarza także niebezpieczeństwo, że wybór nie będzie właściwy. Nasza firma jest obecna na rynku praktycznie od chwili, kiedy usługi cateringowe zaczęły się szybko rozwijać. Doświadczenie to nasz ogromny atut, dający pewność wysokiego poziomu usług. Wieloletnia obecność na polskim rynku pozwoliła nam doskonale poznać jego specyfikę, oczekiwania klientów, a także zbudować bogate zaplecze związane z realizacją usług w dziedzinie eventów firmowych. Jednym z elementów tego zaplecza jest własna baza gastronomiczna. Organizowanie cateringu i eventów firmowych we Wrocławiu i okolicach to nasza specjalizacja.

Obsługujemy eventy firmowe różnej skali – od małych, kameralnych spotkań, poprzez biznesowe negocjacje, firmowe szkolenia, a kończąc na targach i firmowych kick-off’ach, niezwykle popularnych w ostatnich latach. Nasz personel jest zawsze do dyspozycji, jednocześnie zachowując daleko idącą dyskrecję i nie narzucając swojej obecności.

Zdajemy sobie także sprawę, że miejscem firmowych spotkań nie zawsze są budynki biurowe czy restauracje. Dlatego jesteśmy przygotowani do obsługi cateringowej imprez, odbywających się w plenerze. Zapewniamy pełną obsługę logistyczną i organizacyjną eventów firmowych, które mają miejsce na łonie natury.

Zakres usług zawsze bardzo szczegółowo ustalamy z klientem, aby uniknąć nieporozumień. Jesteśmy elastyczni, staramy się spełnić oczekiwania klienta, a jeśli to konieczne, także doradzić w doborze menu czy w sposobie organizacji wydarzenia. Zależy nam na długofalowej współpracy z i partnerskich kontaktach z klientami i w taki właśnie sposób – partnersko i profesjonalnie – podchodzimy do realizacji każdego zlecenia.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Przykładowe menu

Lunch

Zupa – krem z dyni z płatkami migdałowymi 200 ml./os

Ziemniaki gotowane, ryż z warzywami 200 g./os

Kieszonki drobiowe nadziewane pieczarkami i serem 130 g./os

Dorsz smażony 120 g. – 60 porcji

Naleśniki ze szpinakiem 100 g./os – 60 porcji

Surówki 170 g./s.

Napoje

Sok pomarańczowy, sok jabłkowy

Woda mineralna

Cena brutto od osoby: 35,00 zł.

Cena obejmuje: zapewnienie stołów cateringowych, nakrycie i dekorację stołów, obsługę.

Kontakt