Catering weselny

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć usługi, jaką jest catering na wesele! Dzięki naszym wyśmienitym propozycjom, możliwości wynajmu sali oraz wspaniałej i profesjonalnej obsłudze, możliwe będzie uświetnienie tego wyjątkowego dnia wykwintnymi daniami.

Organizacja wesel

Catering Plastyczna to wyjątkowe dania, dopasowane do gustu i wymogów naszych Gości! W dniu święta każdy z pewnością będzie czekał na poczęstunek – zarówno Para Młoda, rodzice lub świadkowie, czy też Goście, którzy przyjechali z drugiego końca Polski, aby świętować ten wyjątkowy dzień pełen miłości. Długie przygotowania, stres oraz czas poświęcony na dojazd z pewnością wywołają u wszystkich głód. Mimo, że punktem kulminacyjnym każdego ślubu jest przysięga – składana w urzędzie, kościele czy podczas jeszcze innej ceremonii, wiele osób także z niecierpliwością czeka na obiad lub wesele, organizowane po niej – warto więc postawić na pyszne i sprawdzane dania od polecanej firmy!

Wrocławski catering weselny

Nasze rozwiązania kierujemy do osób na terenie Wrocławia i jego okolic (do 100 km – pracujemy na terenie m.in. Świdnicy, Oławy, Legnicy, Jeleniej Góry, Strzegomia, Oleśnicy, Trzebnicy czy Wałbrzycha). Z chęcią przygotujemy jedzenie z dowozem – w sytuacji, w której Para Młoda zdecydowała się na wynajem samej sali. Jednak dla tych, którzy marzą o kompleksowej obsłudze proponujemy nasze lokalne, w których możliwe jest zorganizowanie przyjęcia. Są to Kawiarnia Akademii Sztuk Pięknych oraz Restauracja Plastyczna, która znajduje się w Instytucie Informatyki i posiada urokliwy widok na Most Grunwaldzki. Rozwiązania te sprawią się jednak w sytuacjach, w których planujemy obiad lub nieco mniejsze przyjęcie – jeśli nasze wesele będzie jednak ogromną imprezą, z chęcią dostarczymy catering!

Organizacja wesel na wiele osób

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe zaplecze Cateringu Plastyczna. Lata doświadczenia oraz zapewnianie zróżnicowanego menu na wielu imprezach pozwoliły nam na rozszerzenie naszej oferty, niezależnie od liczby Gości! Dlatego też dla nas nie ma znaczenia to, czy na Twoim ślubie będzie pięćdziesiąt, dwieście a może tysiąc zaproszonych – możemy zapewnić, że podołamy każdemu organizacyjnemu zadaniu. Każda z osób świętujących ten wyjątkowy dzień razem z Parą Młodą otrzyma wykwintne i gorące posiłki, a także będzie mogła posilić się naszymi przekąskami oraz przystawkami – dla nikogo nie zabraknie!

Wszystkie osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z usług Cateringu Plastyczna podczas organizacji swojego wesela zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, menu dopasowane do Waszych potrzeb oraz zawodowych kelnerów.

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt