Catering świąteczny

Coraz więcej z nas decyduje się na zamówienie jedzenia na ważne rodzinne imprezy – nawet, jeśli odbywają się one w domu. Dzięki skorzystaniu z możliwości, jakie daje catering świąteczny, każdy z nas może zrelaksować się przed spotkaniem lub przyjęciem i jednocześnie mieć pewność, że podane dania będą na jak najwyższym poziomie.

Catering wigilijny i wielkanocny

Dzięki skorzystaniu z naszych propozycji, już nigdy nie będziecie zmuszeni do gotowania, pieczenia, smażenia i przygotowywania dań dla całej rodziny – niezależnie, czy odwiedzi nas osiem czy trzydzieści osiem osób! Nie musicie gromadzić zapasów i zamykać się w kuchni na kilka dni przed świętowaniem – wystarczy skontaktować się z naszą firmą, ustalić menu i nie martwić się ani przygotowaniem, ani zmywaniem po spotkaniu. Wystarczy wyrzucić opakowania lub przekazać nam naczynia. Catering Plastyczna to idealne rozwiązanie na Wigilię, Wielkanoc czy jakiekolwiek inne święto!

Idealne rozwiązania dla Wrocławiaków

Catering Plastyczna to świetne ułatwienie, które z pewnością doceni każdy mieszkaniec Wrocławia i okolicznych miast. Nasze usługi świadczymy w rejonie miast, oddalonych od Wrocławia aż do 100 km – z oferty skorzystać więc mogą także mieszkańcy Świdnicy, Oławy, Legnicy, Strzegomia, Jeleniej Góry, Oleśnicy, Trzebnicy czy Wałbrzycha. Pozwólcie sobie na odpoczynek i świętowanie w spokoju, bez przymusu ciągłej pracy i martwienia się, czy wszystkie potrawy będą smaczne.

Wigilia czy Wielkanoc?

A czemu nie jedno i drugie? Niezależnie, czy potrzebujecie rybnych oraz wegetariańskich dań wigilijnych, czy może śniadania i obiadu wielkanocnego z dużą ilością jajek, wiosennych warzyw i przypraw – z pewnością zarówno Wy, jako gospodarze, jak i Wasza rodzina, będziecie zachwyceni zaproponowanymi przez nas i wybranymi przez Was daniami.

Wigilia i Wielkanoc to tylko przykłady świąt, podczas których można skorzystać z możliwości, jakie daje catering świąteczny. Z chęcią zaproponujemy pyszne dania, które sprawdzą się na urodzinach, a także komuniach czy chrzcinach, które wyprawiane są w domu. Catering będzie również idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o osiemnaste urodziny – na takie święto zazwyczaj zapraszamy więcej osób, a nie tylko najbliższą rodzinę. Rodzice z pewnością docenią możliwość pospędzania czasu ze swoimi dziećmi, zamiast przymusu przygotowywania przekąsek i ciast przez cały dzień.

Nasze rozwiązania to wyjątkowe i wspaniałe dania, które sprawdzą się nie tylko podczas Wigilii, Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy, ale także w każde inne święto rodzinne lub przyjęcie ze znajomymi!

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt