Catering w Świdnicy

Organizujesz większe lub mniejsze przyjęcie i chcesz mieć pewność, że jedzenie na nim będzie doskonałe? Nie chcesz poświęcać swojego czasu na przygotowanie świątecznego obiadu dla rodziny? Nasza firma cateringowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Catering świąteczny i na imprezy

Niezależnie, czy planujesz przyjęcie w domu, czy w wynajętej sali – z nami możesz mieć pewność, że nie tylko zaproponujemy Ci wspaniałe menu, z którego wybierzesz najlepsze dla siebie dania i przekąski, ale również dowieziemy jedzenie na miejsce w Świdnicy. Świętem, na które przygotujemy pyszne dania mogą być zarówno urodziny i chrzciny, wyprawiane w domu, na których będzie tylko najbliższa rodzina, jak również wesele! Niezależnie, czy organizujemy sam obiad urodzinowy lub z okazji chrzcin, czy też weselną imprezę na trzysta osób, Catering Plastyczna pozwoli na jak najlepsze zaopatrzenie każdego przyjęcia!

Catering dla firm

Urodziny, chrzciny, wesela czy inne imprezy to nie jedyne sytuacje, w których warto będzie skorzystać z przygotowanych przez nas dań. Warto mieć na uwadze naszą ofertę, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, takie jak coroczne spotkania, pożegnania współpracowników czy też świąteczne wigilie pracownicze. Dodatkowo, możliwe jest przygotowanie różnego rodzaju przerw kawowych czy innych poczęstunków w przypadku szkoleń oraz konferencji.

Firma cateringowa z dowozem do Świdnicy

Planując przyjęcie świąteczne lub imprezę, nie musisz spędzać całego dnia w kuchni na przygotowywaniu dań i smażeniu, gotowaniu i pieczeniu przekąsek i potraw dla Gości. Niezależnie, od tego, czy planujemy urodziny, chrzest czy mniejsze lub większe wesele, nasze usługi to wygoda i oszczędność czasu! Pracę zleć nam – firmie posiadającej zaplecze, które umożliwia przygotowanie dużych ilości danego dania, ale również, umożliwiającej dostosowanie menu do Twoich oczekiwań i wymagań. Możliwe jest chociażby zamówienie dwóch różnych zup lub dań, w sytuacji, w której wiemy, że część naszych Gości nie spożywa danych produktów lub jest uczulona na konkretne składniki. W domu konieczne byłoby specjalne gotowanie osobnych potraw!

Nasze propozycje to idealne rozwiązania na urodziny, wesela lub chrzciny – i nie tylko – w Świdnicy!

Zarówno dania jak i oprawa przygotowywanego przez nas eventu są zgodne z tym, czego oczekuje od nas Klient.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.

Kontakt