Lokale

Dysponujemy dwoma lokalami w centrum Wrocławia przystosowanymi do różnorodnych potrzeb naszych Gości. Codziennie serwujemy aromatyczną kawę, ciasta własnego wypieku oraz domowe jedzenie w przystępnych cenach. Dla nas najważniejszy jest komfort i wygoda Klientów.

Lokale w sercu miasta

Kawiarnia w Akademii Sztuk Pięknych (ASP) - Catering Restauracja Plastyczna

Usytuowana w centrum Wrocławia Kawiarnia Akademii Sztuk Pięknych, zapewnia kameralną atmosferę w artystycznym otoczeniu. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie małego przyjęcia rodzinnego takiego jak urodziny, imieniny, jubileusz, chrzciny, czy też niewielkiego przyjęcia weselnego oraz spotkania kawowego. W sali wygodnie mieści się do 55 osób. Podczas wydarzenia pozostaje do wyłącznej dyspozycji Klienta. Istnieje także możliwość aranżacji sali pod kątem charakteru spotkania.

Adres:
Modrzewskiego 15 (naprzeciwko Panoramy Racławickiej)

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9.00 – 16.00
sob. – niedz. 10.00 – 16.00

Kawiarnia Plastyczna w Instytucie Matematyki przy Uniwersytecie Wrocławskim - Catering Restauracja Plastyczna

Znajdująca się w Instytucie Informatyki przy Uniwersytecie Wrocławskim Restauracja Plastyczna z klimatycznym widokiem na Odrę i Most Grunwaldzki jest doceniana przez studentów i pracowników okolicznych firm  W sezonie letnim idealne miejsce na zorganizowanie małego przyjęcia weselnego lub też kameralnego spotkania towarzyskiego. Sala przygotowana jest na przyjęcie dla 60 osób. Klimatyzowany lokal zapewnia komfortowe warunki, niezależnie od pogody.

Adres:
Joliot Curie 15 (przystanek Most Grunwaldzki)

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 17.30
sob. – niedz. 9.00 – 17.00