Referencje

“Bardzo dziękujemy Państwu Dorocie i Bogusławowi Bosek za obsługę cateringową przy organizacji naszego spotkania wigilijnego. Dzięki profesjonalnej obsłudze, rzetelności i zaangażowaniu Restauracji Plastycznej udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę uroczystości. Dbałość o każdy szczegół, profesjonalna obsługa a przede wszystkim doskonała kuchnia to cechy charakterystyczne tej Firmy, z której usług mamy przyjemność korzystać już wiele lat. 
Jesteśmy zobowiązani i z pełnym przekonaniem współpracę z Państwem Bosek.” 

“Informujemy, że firma Restauracja Plastyczna wywiązała się należycie ze wszystkich szczegółów zamówienia. Potrafiła dostosować się do naszych oczekiwań i potrzeb. Terminowo dostarczyła zamówione dania, które odznaczał się bardzo wysokim standardem przygotowanych potraw. Z usług firmy korzystaliśmy wiele razy i nigdy nas nie zawiodła. 
Polecamy firmę Kawiarnia Plastyczna jako solidnego i profesjonalnego usługodawcę w dziedzinie gastronomii.” 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu 

 

“Kawiarnia Plastyczna przez ostatnie lata jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę cateringową przyjęć okolicznościowych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Były to zarówno poczęstunki podczas spotkań służbowych, konferencji prasowych, jak również organizacja spotkań Świąteczno-Noworocznych a także obsługa Święta Województwa Dolnośląskiego. Tym listem pragniemy wyrazić duże uznanie dla profesjonalizmu i doświadczenia, jakim wykazali się pracownicy firmy, idealnie dopasowują menu oraz wystrój stołów do charakteru imprezy. Jesteśmy wdzięczni za punktualność, elastyczność oraz wspaniałą organizację pracy, jak również smaczne, wykwintne i znakomite potrawy. W przyszłości z pewnością będziemy kontynuować naszą dotychczasową współpracę. Życzymy dalszych sukcesów i grona zaufanych klientów.” 

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 

 

“Firma cateringowa Kawiarnia Plastyczna wielokrotnie uczestniczyła w organizacji konferencji, narad i imprez dla PKO Banku Polskiego w zakresie obsługi gastronomicznej. Wyróżniają się wysokiej klasy obsługą zarówno mniejszych wydarzeń, jak również imprez liczących ponad 120 gości. 
Firma bardzo dobrze wywiązywała się z powierzonych zadań, zapewniała profesjonalną obsługę oraz smaczne dania.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy Kawiarnia Plastyczna” 

PKO Bank Polski SA 

 

“Oświadczam, że firma Kawiarnia Plastyczna świadczyła usługę cateringową w ramach konferencji “III Ogólnopolskie Forum Młodych Chemików” dla około 200 osób. Usługa została wykonana zgodnie z umową pod względem jakościowym i ilościowym. Ze względu na bardzo dobrze układającą się współpracę możemy polecić firmę jako wiarygodnego i sprawdzonego Wykonawcę.” 

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego 

 

“Oświadczam, że firma Kawiarnia Plastyczna wykonała dla Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu usługę – organizacja bankietu z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 Uczelni Artystycznych Wrocławia dnia 10.10.2016 ba 150 osób, w Klubie Uniwersyteckim w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Usługa została wykonana prawidłowo, zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.” 

Kanclerz Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu 

 

“Firma Kawiarnia Plastyczna wykonała serwis cateringowy podczas konferencji “Metody geofizyczne w archeologii polskiej” organizowanej przez Instytut Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego w dniach 23.11.2016 do 25.11.2016. W konferencji wzięło udział ok. 100 uczestników. Oświadczamy, że usługa została wykonana prawidłowo, zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.” 

Instytut Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego 

 

“Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaświadcza, że Firma Kawiarnia Plastyczna zorganizowała kompleksową usługę cateringową podczas kolacji oraz konferencji dla 100 osób w dniach 27-28 czerwca 2012 w naszym ośrodku.
Firma wykazała się doskonałą organizacją, profesjonalną a jednocześnie bardzo sympatyczną obsługą oraz wysoką jakością serwowanych potraw.
Podkreślić należy otwartość na nasze potrzeby, dobrą komunikację i współpracę oraz należyte wywiązanie się z założonego zamówienia.
Profesjonalna i sprawna obsługa pozwala rekomendować Firmę do organizacji usług cateringowych na wszelkiego rodzaju szkoleniach i konferencjach” 

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu 

 

“W dniach 19.10.2012 i 20.10.2012 Kawiarnia Plastyczna wykonywała usługę cateringową dla uczestników Minikonferencji w ramach projektu SSDNM organizowanej na Wydziale Matematyki i Informatyki UWr. Usługa obejmowała przygotowanie dwóch przerw kawowych oraz bankietu – kolacji dla 135 osób. Potwierdzamy wykonanie usługi zgodnie z zawartą umową, zarówno pod względem jakościowym jak i ilościowym.” 

Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego  

Najlepszą reklamą są dla nas polecenia Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.